Główna > Oferta dla domu > Rekuperatory RGS
OBUDOWA
Konstrukcja obudowy oparta na szkielecie z profilu aluminiowego. Panele warstwowe wypełnione wełną mineralną grubości 25 mm. Blacha paneli ocynkowana. Od strony zewnętrznej lakierowana.
Funkcja pozwala, aby klimatyzator automatycznie wyłączył wyświetlacz w panelu, zmniejszył głośność pracy i natężenie nawiewu. Funkcja ta pozwala na oszczędność energii, jak i komfort podczas snu.


ODZYSK CIEPŁA
Do odzysku ciepła zastosowano typoszereg wymienników krzyżowo-przeciwprądowych o sprawności całkowitej powyżej 80%. Wymienniki wykonane są z płyt aluminiowych.


WENTYLATORY
Wysokosprawne wentylatory z napędem bezpośrednim. Silniki komutowane jednofazowe z zewnętrznym wirnikiem zasilane napięciem 230V.


AUTOMATYKA
Różnorodne opcje automatyki pozwalają na komfortową pracę urządzenia w różnych trybach pracy np.nocny, dzienny, lato, zima itp. Czytelny interfejs użytkownika zapewnia, że urządzenie obsługuje się w łatwy i prosty sposób.


FILTRY
Filtry kasetowe klasy G4. Duża powierzchnia filtracyjna zapewniająca długą żywotność filtra. Małe początkowe opory przepływu nie przekraczające 10Pa. Łatwy sposób montażu przy wymianie filtra.