Główna > Oferta dla domu > Midea Solar MS11M-12HRFN1-QRD0GS

Dane techniczne

Parametr Jednostka Wartość
Wydajność nominalna - chłodzenie kW 3,5
Wydajność nominalna - grzanie kW 4,1
Poziom hałasu bB 30/36/42
SEER 6,8
SCOP 4,0
EER kW/kW 3,4
COP kW/kW 3,58
Zasilanie V/faza/Hz 230/1/50
Jednostka wewn. wysokość mm 280
Jednostka wewn. szerokość mm 835
Jednostka wewn. głębokość mm 198
Waga jedn. wewn. kg 8,7
Jednostka zewn. wysokość mm 558
Jednostka zewn. szerokość mm 810
Jednostka zewn. głębokość mm 310
Waga jedn. zewn. kg 38
Solar Inverter 3 Generacji
Seria Solar to system 3 generacji, zaprojektowany dla idei ochrony środowiska, oszczędności zużycia energii i wygody użytkowników, zgodnie z dyrektywą ErP 3x20


Energooszczędność
Efektywność energetyczna klimatyzacji solarnej(z jedną baterią słoneczną) jest znacznie wyższa niż tradycyjne klimatyzatory inverterowe. Współczynnik SEER osiąga wartość do 23,5, a SCOP 7,0.


Tryb ECO
Wystarczy nacisnąć 1 przycisk, by system klimatyzacji przełączyć w tryb korzystania z energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii przełączania urządzenia w tryb ECO zmniejszamy zużycie prądu do minimum.


Prosta instalacja
Łatwość instalacji systemu Midea Solar sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego budynku -mieszkania w bloku, domu, biurowca. Instalacja jest montowana jak standardowy układ klimatyzator-agregat, zaś panel fotowoltaiczny może być umieszczony na dachu, jak i na jednostce zewnętrznej. To ekologiczne rozwiązanie pomaga oszczędzać zasoby energii elektrycznej, przy zachowaniu maksymalnego komfortu termicznego pomieszczeń.


Inteligentny sterownik
Inteligentny sterownik zarządzania energią kontroluje priorytet korzystania z baterii słonecznych, następnie akumulatorów, a na końcu zasilania prądem przemiennym. Dzięki temu, zużycie energii, a tym samym i koszty eksploatacji są zminimalizowane.